Dilan Çiçek Deniz, 75. Uluslararası Cannes Film Festivali çerçevesinde gerçekleştirilecek Magnum etkinliğine onur konuğu olarak katılacak.

DİLAN ÇİÇEK DENİZ, CANNES’A ONUR KONUĞU OLARAK GİDİYOR.

Dilan Çiçek Deniz, 75. Uluslararası Cannes Film Festivali çerçevesinde 19 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilecek etkinlikte, pop müzik dünyasının efsane ismi Kylie Minogue ve Güney Kore’nin dünya çapında ünlü DJ’i Peggy Gou ile Magnum Türkiye’nin onur konuğu olarak bir araya gelecek.

Dondurma ve çikolata haz otoritesi Magnum, dünyanın en ünlü pop ikonlarından Kylie Minogue ile kulüp kültürünün ünlü ismi Peggy Gou’yu, Minogue’un zamansız hit parçası “Can’t Get You Out Of My Head”i yeniden yorumladıkları bir düet için bir araya getiriyor. Şarkı ve özel olarak hazırlanan video klip ilk kez, 19 Mayıs’da Cannes’da yapılacak Magnum lansman partisinde haz tutkunlarıyla buluşacak.

“Can’t Get You Out Of My Head”in çıkışından 20 yıl sonra yeni düzenlemesinde bir araya gelen ikili, 19 Mayıs Perşembe günü Cannes Croisette’deki Magnum Evi’nde gerçekleşecek partiye ev sahipliğinde yapacak.