‘DEVRE ARASI’ SPOR PROGRAMINDAN MÜTHİŞ FİNAL !!!

19.05.2021 - Çarşamba 19:41

Moda ve sanat dünyasının yakından tanıdığı, CINE5 TV kanalının sahibi, medya sektörünün duayen ismi Fethi Demirkol’un yakından ilgilendiği proje geçtiğimiz günlerde mükemmel bir final yaparak sezon kapanışını gerçekleştirdi. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan “Şampiyon Özel: Beşiktaş” yayını sporseverler tarafından yoğun ilgi ile karışılandı.

Türk sporunun yüz akı projelerinden ‘Devre Arası’ ve ‘Pozitif Futbol’ programları ile her hafta izleyicilerine kaliteli program sunarak izleyicilerden tam not aldı. 

Spor dünyasında yeni jenerasyonun dikkat çeken isimlerinden; spor yöneticisi-iş adamı Ali Büyükasar, deneyimli teknik adam Metin Uzun ve son dönemin parlayan sunucu-moderatörlerinden Elis Buse Araç’ın yürüttüğü proje 2020-2021 sezonunda internet yayıncılarının oylama ile belirlediği “en objektif spor programı” ödülünü almaya layık görüldü.

Türkiye’nin en itibarlı ve eski kanallarından olan CİNE5 TV yetkilileri süreçle ilgili memnuniyetlerini dile getirerek “Devre Arası programı ilk bölümden son bölümüne kalitesini gösterdi. Final bölümde 200 bin takipçi sınırına aşarak büyük başarı elde ettik. Bu başarı internet yayınlarında çok az programda görülen bir olaydır. Seviyeli ve kaliteli tarzımızın futbol medyasına yeni bir heyecan getirdiğini düşünüyoruz. Gelecek sezon daha büyük sponsorlar ile anlaşarak yayınlarımıza devam etmeyi düşünüyoruz ” şeklinde konuştu.

Ekip adına söz alan Ali Büyükasar yaptığı kısa açıklamada: “Türk Spor kamuoyuna seviyeli, ilkeli ve düzgün bir spor programının da izlenebileceğini gösterdik. İlk günden son güne; duruşumuzu tavrımızı bozmadan futbolun doğrularını ifade ederek bu başarıyı elde ettik. Aldığımız ödülde bu başarıyı taçlandırarak bizlere moral verdi. Tüm izleyicilerimize teşekkür ederiz.” söylemlerinde bulundu.