‘DEVRE ARASI’ SPOR PROGRAMINDAN BÜYÜK BAŞARI !!!

01.04.2021 - Perşembe 09:59

 

Spor dünyasında yeni jenerasyonun dikkat çeken isimlerinden; spor yöneticisi-iş adamı Ali Büyükasar, deneyimli teknik adam Metin Uzun ve son dönemin parlayan sunucu-moderatörlerinden Elis Buse Araç’ın yürüttüğü “Devre Arası” projesi izleyicilerden büyük beğeni toplamaya devam ediyor. 

Moda ve sanat dünyasının yakından tanıdığı, CINE5 TV kanalının sahibi, medya sektörünün duayen ismi Fethi Demirkol’un yakından ilgilendiği programın kısa zamanda büyük ses getirmesi futbol dünyasında büyük heyecanla karşılandı. 

Türkiye’nin en itibarlı ve eski kanallarından olan CİNE5 TV yetkilileri süreçle ilgili memnuniyetlerini dile getirerek “Devre Arası programı daha ilk bölümde kalitesini gösterdi. Henüz ilk bölümde 150 bin takipçi sınırına dayandık. Bu başarı internet yayınlarında çok az programda görülen bir olaydır. Seviyeli ve kaliteli tarzımızın futbol medyasına yeni bir heyecan getireceğini düşünüyoruz. Her caimaya eşit mesafede, objektif ve seviyeli bir biçimde sadece ‘futbol’un konuşulacağı bu programa tüm halkımızı bekleriz.” denildi.

Ekip adına söz alan Ali Büyükasar yaptığı kısa açıklamada: “Türk Spor kamuoyuna henüz ilk bölümde seviyeli, ilkeli ve düzgün bir spor programının da izlenebileceğini gösterdik. Tv ekranlarında seviyesizce program yaptığını düşünenlere inat; duruşumuzu bozmadan futbolun doğrularını ifade etmeye devam edeceğiz. Tüm izleyicilerimize teşekkür ederiz.” söylemlerinde bulundu.
‘Devre Arası’ programının izleyici sayıları hızla yükseliyor. İşte ilk haftanın izlenme oranları: 

27 Mart - 1.Bölüm: 113.614 İzleyici

https://www.youtube.com/watch?v=0vRlMNWvyNk