Deprem konusunda uyarmıştı

Araştırmacı yazar RÜYA REİS in 2023 yılı için 2022 nin sonlarında ve 2023 ün Ocak ayında insanları deprem konusunda uyardığı ortaya çıktı .

Tarihler üzerinde matematiksel çalışmalar yapan RÜYA REİS bazı olayların ve doğa olaylarının tarihlerine önceden ulaşabildiği görüldü . Sosyal medya hesaplarında paylaştığı bir çok öngörünün gerçekleşmesi ve gizemli kişiliği ile Ömer Çelakıl’a benzetildi . Dişi Ömer Çelakıl diye anılmaya başlandı . Rüya Reis in 2023 yılı ile ilgili 10.01.2023 tarihinde kendi sosyal medya hesabından attığı twit gündeme bomba gibi düştü söz konusun twitte aynen şöyle yazmaktaydı (Yaptığım tarihsel araştırmalar sonucu : bu yıl 7 ve üzeri depremlerin yılı .

Özellikle Türkiye’de yaşanan büyük depremlerin ve büyük can kayıplarının yaşandığı yıllarla aynı tarih tekerrür ediyor ! 2023 deprem yılı olucak gibi!

Umarım olmaz en doğrusunu Allah bilir ) bu twitten yaklaşık 27 gün sonra Kahramanmaraş’ta 6 şubatta büyük can kayıplarının yaşandığı 7 üzeri ard arda 2 büyük deprem yaşandı .

Sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlarında sık sık şöyle yazmaktadır ( Evrende tesadüf değil tevafuk vardır yani Allah ın denk getirmesi evren muhteşem bir matematik üzerine kuruludur evrende matematiksel bir döngü vardır tarihler belli yıllarda tekerrür eder )