Hafızalarımıza kazınan aşk şarkılarının efsane ismi Deniz Seki, doğum gününü kutladı!

Deniz Seki ‘nin Doğum Günü Partisine Ünlü Akını!..

Deniz Seki’nin  partisine sanat, iş ve basın dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı. Partiye katılanlar arasında Yıldız Tilbe, Emel Müftüoğlu, Yonca Evcimik, Hakan Altun, Deniz Akel, Cenk Eren, Oya Germen, Kenan Erçetingöz, Muzi Karaata, Ayşe Özyılmazel, Özgür Aras, Tayfun Topal gibi isimler de yer aldı.
Bodrum ‘un  en gözde mekanı Hazine ‘de  kutlanan doğum günü partisinin sonunda ise gelen hediyeler Deniz Seki ‘nin arabasına sığmadı.

Deniz Seki, yaşadığı duyguları sosyal medya hesabından doğum gününde çektirdiği fotoğrafları takipçileri ile paylaşırken altına şu notu düştü: “Doğum günümde yanımda olan tüm dostlarıma, yanımda olmayıp güzel dileklerini ileten arkadaşlarıma, güzel mesajlar yazan siz takipçilerime, emeği geçen menajerim Özgür’üme ve bu güzel sürprizi hazırlayan canım sevgilime teşekkür ederim. Hepiniz iyi ki varsınız…”

Editöre Not:

Deniz Seki ‘nin Bodrum Hazine ‘de gerçekleşen doğum gününün tüm mekan ve masa süslemeleri Fulya Terim’in sahibi olduğu Terim Events’in Bodrum şubesi tarafından yapılırken pastası da yine Fulya Terim ve Buse Terim ‘in Bodrum ‘da ortak açtıkları pastane tarafından hazırlandı.