DENİZ CEM: TAMAM TAMAM

10.09.2019 - Salı 17:50

Son teklisi olan “Tamam Tamam” Rumen besteci ve aranjör DJ Shabda tarafından bestelendi ve sözleri Deniz Cem tarafından yazıldı. Şarkının klibi ise Görkem Uludüz tarafından yaz sıcağında ve İstanbul’da denizin ortasında eğlenceli bir ortamda, kalabalık cast ekibiyle birlikte çekildi. Şarkıyı ilk defa Moskova’da ve sonra Bükreş konserlerinde dinleyicilerle tanıştıran Deniz Cem, aldığı güzel tepkilerden dolayı oldukça heyecanlı.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi Şan bölümünde müzik eğitimini tamamlayan Deniz Cem, 2006 – 2011 Yılları arasında birçok uluslararası şarkı yarışmasında Türkiye’yi temsil etti ve birbirinden değerli ödüller kazandı. Müzik kariyerinin yanı sıra eğitimini de ihmal etmeyen Deniz Cem, İstanbul Üniversitesi Biomedikal Teknolojileri ve Kocaeli üniversitesi Jeofizik Mühendisliği fakültesi mezunu.

https://www.youtube.com/watch?v=aGAExU39ncI

Ladies & Genrilmen isimli serbest çalışmalar yapan koro ile Sezen Aksu, Erol Evgin, Alessandro Safina gibi sanatçıların arkasında geri vokal olarak çalışmalar yapmış ve sonrasında Romanya’nın Ulusal kanalı TVR1 ‘in düzenlediği ‘Golden Stag’ yarışmasında menajerlerin ilgisini çekerek İtalya, Romanya gibi ülkelerde konserlerde sahne almaya başladı. Yurt dışı konserlerine hala devam eden ve sahnede Türkçe, İngilizce, İspanyolca ve Farsça şarkılar söyleyen Deniz Cem yakında Türkiye’de de sevenleriyle sahnede bol bol buluşmayı planlıyor.