DEMET ŞENER NELSON MANDELA, 'SÜLEYMAN DEMİREL'İ SORDU'

20.07.2018 - Cuma 08:08

DEMET ŞENER  ''o gün gerçekten benim hayatımın en özel günlerinden birisidir. Oraya yarışma için giden tüm güzeller, kendi ülkelerine ait özel ürünleri getirmişlerdi. Bende Türkiye'den el dokuması ipek halı götürmüştüm.

Bunlar orada açık arttırma ile satılıp, Afrikalı çocuklara yardım amaçlı kullanılmıştı. Mandela ile çekildiğimiz o fotoğrafta o yardım kampanyası yemeğinden. Gerçekten inanılmaz, mütevazı ve bir o kadar cana yakın birisi kendisi. Benim Türkiye'den geldiğimi görünce sorduğu ilk soru, "Süleyman Demirel nasıl? oldu" ve ardından "Süleyman beye çok selam söyleyin. Kendisi çok kıymetli bir insandır.

" demişti. Ayrıca Şener, ''O gün orada olduğum için ve böyle özel bir insanla tanışma fırsatı yakaladığım için hala kendimi çok şanslı hissediyorum.' açıklamasında bulundu. Ayrıca yeni imajı ile de dikkat çeken Demet Şener, ''evet saçlarımı kestirdim. Biraz değişiklik olsun istedim. Gören herkes, arkadaşlarım olsun çok beğendiler. Keşke dedim daha önce yaptırsaydım.'' açıklamasında bulundu.

Etiketler