Ünlü komedyen oyuncusu Metin Zakoğlu, geçtiğimiz gün İstMarina AVM'de objektiflere takıldı. Öğle saatlerinde tek başına geldiği alışveriş merkezinde mağazaları dolaşıp alışveriş yaptı. Yılbaşı için oğluna hediye bakmaya geldiğini söyleyen ünlü oyuncu gazeteciler ile yeni projeleri hakkında sohbet etti. Yeni bir film hazırlığına başladığını belirten Metin Zakoğlu, " Tiyatro oyunlarımız devam ediyor. Onun dışında kendi yazdığım ve yönetmenliğini de üstlendiğim ' Rehin Komedyen' adında yeni bir film hazırlığına başladık. ' Herkes mi Aldatır ' adlı filmimden çok olumlu tepkiler almıştım. Hatta Youtube'de 10 milyon izlendi. Hedefim 10 milyon üstünde bir kitleye ulaşmak." ifadelerinde bulundu. Sempatik ve samimi tavırlarıyla dikkat çeken ünlü oyuncu daha sonra kendi aracı ile alışveriş merkezinden ayrıldı.

CENGİZ KURTOĞLU İSTMARİNA JOLLY JOKER’DE ARABESK RÜZGARI ESTİ

Fantezi müziğin dev ismi Cengiz Kurtoğlu,Kartal İstMarina Jolly Joker’de hayranlarıyla buluştu. Fantezi müziğine damga vurmuş usta sanatçı Cengiz Kurtoğlu, geçtiğimiz akşam İstMarina Jolly Joker’de sahne aldı. Günler öncesinden biletlerin tükendiği konserde Cengiz Kurtoğlu, muhteşem bir geceye imza attı.

Söylediği duygusal parçalarla mekanda romantizm havası estiren Kurtoğlu, sahne performansına ‘ Gece Olunca’ parçası ile perdeyi açtı. Eski ve yeni albümlerinden eserler söyleyen usta sanatçı, ” Çok eski şarkılarıma bile eşlik ediyorsunuz ben bile zor hatırlıyorum helal olsun size. ” diyerek hayranlarını alkışladı. Yaklaşık iki saat kadar kaldığı sahnede sevenleri her şarkısına eşlik ederek şarkı sonralarında ‘ Cengiz Baba ‘ diyerek ayakta alkışladılar.

 

BEN YAŞAYAN BİR EFSANEYİM

Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplayan usta sanatçı,” Şu anda yoğun bir kalabalık beni bekliyor. Çok heyecanlıyım hepsini çok seviyorum. Sağ olsunlar beni hiçbir zaman yalnız bırakmadılar. Sanırım ben yaşayan bir efsaneyim” ifadelerin bulundu.

GENÇLİĞİMİ HİSSEDİYORUM ONDA

Usta şarkıcı özel davetlisi olarak getirdiği şarkıcı Eli Türkoğlu, hakkında övgü dolu sözler söyledi. ‘ Kendisi çok genç bir arkadaşımız. Onda benim gençliğimi hissediyorum. Benim 1980 yıllarında geldiğim yılları anımsattı bana. Kendisinin çalışmalarında da yanında olmak istiyorum. Kendisini acayip destekliyorum çok başarılı bir arkadaşım. Pırıl pırıl biri kendisine başarılar diliyorum.” dedi. Daha sonra birlikte sahneye çıkan ikili  ‘ Yorgun Yıllarım’ ve ‘ Duyanlara Duymayanlara’ şarkılılarını seslendirdiler.

Yeni yıl hakkında da temennide bulunan usta şarkıcı, ” Benim doğduğum günden bu yana hiçbir yıldan şikayetim yok bunu daha farklı bir duygular ile anlatmak lazım. Ama 2019 yılı herkes için güzel geçmesini temenni ediyorum. ” yorumunda bulundu.