BENZİN BİG YELLOW CAFE AÇILIŞINA GELEN İMREN, DİYARBAKIR’DA BÜYÜK İLĞİ İLE KARŞILAŞTI. HINCA HINÇ DOLU MEKANDA EN GÜZEL ŞARKILARINI SESLENDİREN CENGİZ İMREN, DİYARBAKIR’LI SEVENLERİNE UNUTULMAZ BİR AKŞAM YAŞATTI.

Cengiz İmren Diyarbakır’da sevenleri ile buluştu.

Çok sevdiği aile dostlarının mekan açılışı için Diyarbakır’a gelen Cengiz İmren konser öncesi kaldığı otelde basın mensupları ile bir araya geldi.

İlk kez Diyarbakır’a geldiğini ve bu şehri çok beğendiğini söyleyen şarkıcı bundan sonra bu şehirde daha sık konser vereceğini dile getirdi.

Konser öncesi Basın mensuplarının sorularını içtenlikle yanıtlayan İmren, yeni albüm çalışması içinde olduğunu, Seda Sayan ile çok farklı bir projede yer alacağını ve ilk albümü olan “BİTANEM” in Amerika birleşik Devletlerinden yoğun bir talep aldığını ve önümüzdeki günlerde uçak korkusu olmasına rağmen Amerika yolcusu olacağını belirtti.

Cengiz İmren ayrıca; Sanatçı, Yorumcu ve şarkıcı ayrımını da Şöyle açıkladı.

“Allaha şükürler olsun ki söz yazarı, besteci ve yorumcu bir  kimliğim var bu yüzden ben sanatçı kategorisine giriyorum dedi.”

Sanat dünyasından kimseye kırgın olmadığını da belirten Cengiz İmren Hala beste almak için kapımı çalan dostlarım var ve şükürler olsun ki hepsine yetecek kadar da bestem de var dedi.