CENGİZ ABAZOĞLU DEFİLESİNDE, PODYUM HARİKALAR DİYARINA DÖNÜŞTÜ!

28.03.2019 - Perşembe 09:11

 

Koleksiyondaki parçalar kadar, görsel show’lar, dans performansları ve Türkiye’nin ünlü mankenleri Çağla Şıkel, Didem Soydan ve Pınar Tezcan göz doldurdu!

 

 

147 parçadan oluşan ve koleksiyonun adı ‘Wonderland’i  podyuma taşıyan adl+Cengiz Abazoğlu İlkbahar-Yaz 2019 Kolekiyonu defilesi Çağla Şıkel’in bir kelebek gibi podyumda uçmasıyla başladı! Çağla Şikel, adl+Cengiz Abazoğlu’nun harikalar diyarında uçarken etrafında yer alan dansçıların akrobatik hareketleri ile şov devam etti.

 

Raffles Istanbul’un Balo Salonu’nda gerçekleşen defilede Çağla Şıkel baş manken olarak inanılmaz bir şov ile göz doldururken, aynı zamanda Didem Soydan, anne olduktan sonra uzun zamandır podyumlara veda eden Pınar Tezcan ve Itır Esen gibi ünlü mankenler podyuma damga vurdu.

Geceyle ilgili Cengiz Abazoğlu; “Uzun zamandır hazırlandığımız ve heyecan duyduğumuz bir geceden, davetlilerimizin yüzünün gülerek ayrdıldığını görmek benim için en büyük mutluluk...” derken adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zehra Işık; “Cengiz Bey’in hazırladığı Wonderland koleksiyonu ve bu geceyle İlkbahar-Yaz’a hep birlikte güzel bir enerji ve mutlulukla başlıyoruz.” dedi.

 

Kreatif  Etkinlik Yönetimi, Set ve Show Direktörlüğünü Uğurhan Akdeniz Special Events and Fashion Shows’un yaptığı Arzu Sabancı, Begüm Şen, Zeynep Yılmaz, Sitare Akdilek, Ayşegül Toplusoy, Emel-Necdet Ayaydın, Işıl Reçber, Hande Acar, Sinem Ayan, Şebnem Aslan, Ahu Yağtu, Begüm Gazioğlu Ballı, Begüm Eyilik, Cansen Yeni, Ebru Şallı, Hande Acar, Yonca Evcimik, Buket Aydın, Simge Fıstıkoğlu gibi isimlerin katılımıyla gerçekleşen defile ve sonrasındaki after party’de konuklar kendini gerçek anlamda ‘Wonderland’de hissetti. haber: murat tamay