Başarım Sensin Derneği üyeleri ve cemiyet hayatının önemli isimleri, Türkiye’nin en çok gezen rehberi Saffet Emre Tonguç’un muhteşem anlatımı ile birlikte tarihi zenginlikleri ve doğal güzellikleriyle ünlü Normandiya’daydı.

CEMİYETİN NORMANDİYA ÇIKARMASI

Ünlü ressamların tablolarından fırlamışçasına yemyeşil doğaya sahip Normandiya, birbirinden renkli ve süslü kasabaları ile sizi kendisine hayran bırakıyor. Cruise Brands ve Başarım Sensin Derneği organizasyonuyla gerçekleştirilen Normandiya gezisine cemiyet hayatının ünlü isimleri yoğun ilgi gösterdi. Geziye katılan isimler arasında; Başarım Sensin Derneği Başkanı Şule Argüder, Figen Kıral, Fulya Nayman, Çiğdem Hitay, Sedef Mercan, Meral Yazıcı, Gülbin Gürel, Serap Taşdemir, Hande Kaptanoğlu, Şehnaz Akbaşoğlu, Gaye Alacalar, Feride Kalkan, Aysun Doğan, Tülin Demiroğlu, Serap Uman, Sibel Kerimoğlu, Mine Aksu, Gülşah, Güler Şat, Nilüfer Sertel, Meral Kosif, Burcu Cesur, Fazilet-Muhittin Hacıhüseyinoğlu, Evrim Kırmızıtaş, Tuba Keskin, Mine Persentili, Hatice Çakır, Mesure, Şafak Batur, Fatma Şule Angün, Serda Büyükkoyuncu ve Hatice Özgören yer aldı.

Misafirler, profesyonel rehber, tarihçi ve yazar Saffet Emre Tonguç’un muhteşem anlatımıyla Rounen şehrinden Claude Monet’in yaşadığı ev ve resmini çizdiği balıkçı kasabası Honfleur’e, Hıristiyanlar için kutsal yerlerden biri olarak kabul edilen Le Mont Saint Michel’den olağanüstü malikanelere sahip Trouville Sur Mer’e kadar birçok tarihi ve doğal güzellikleri gördü.