Türkiye’de lüksün tanımını yeniden yapan Lexus, kısa zamanda hayranlık uyandıran bir marka haline geldi ve başarısını özel bir davetle kutladı. Geçtiğimiz yıl Türkiye pazarına giriş yapan premium marka, tüm dünyada olduğu gibi hem ürettiği otomobillerle hem de sunduğu sıra dışı hizmetlerle farkını ortaya koymayı başardı.

Cemiyet ve İş Dünyası Lexus’un Davetinde Buluştu

Maçka’da Lexus House’da Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Ali Haydar Bozkurt ev sahipliğinde gerçekleştirilen özel davete Sadettin Saran, Alinur Velidedeoğlu, Pervin Ersoy, Tuncay Aşçı, Oğuz Satıcı, Mustafa Bal, Mehmet Ali Bal, Erol Albayrak gibi cemiyet ve iş dünyasından isimler katıldı. Lexus’un yaşam tarzına uygun bir şekilde tasarlanan Lexus House’da gerçekleşen davet büyük bir ilgi gördü.

Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO , “Bu gece burada Lexus markasının Türkiye’de yalnızca 1.5 yıl gibi bir zaman içerisinde sevilmesinin mutluğunu paylaşmak için buradayız. Lexus ayrıcalığını Türk kullanıcısına sunmaktan ve markayı doğru bir şekilde anlatmış olmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Sadece otomobil değil bir yaşam tarzı markası olan Lexus’un özel davetinde Hollanda’dan özel olarak getirilen Marilyn Monroe şovu büyük ilgi gördü.