Kişisel bakım ve güzellik hizmetlerinin yanı sıra ‘Raiana’ markası ile mücevher tasarımı yapan Iana Pizhurina, zamansız ve yaşayan mücevherler olarak tasarladığı “Narsist” kapsül koleksiyonunu ünlü hanımlarının beğenisine sundu.

CEMİYET HAYATININ ÜNLÜ SİMALARI ‘RAIANA’ MÜCEVHER TASARIMCISI IANA PIZHURINA’NIN “NARSİST” KAPSÜL KOLEKSİYONU TANITIMDAVETİNDE BULUŞTU

 

Ortaköy’ün gözde mekanı Ruby’de;IanaPizhurina’nın ev sahipliğinde, Azizoğlu Halkla İlişkiler’in organizasyonu ile gerçekleşen davete,cemiyet hayatının tanınmış isimleri katıldı.

ayse azizoglu Boğaz manzarası eşliğinde keyifli saatler geçiren ünlü hanımlar, Iana Pızhurina’nın 18 ayar altın üzerine tasarladığı“Narsist” kapsül koleksiyonundaki tasarım parçaları yakından inceleme fırsatı buldular.

Tasarımlarında pırlanta, aquamarine, safir ve garnet gibi kıymetli taşlar kullanan Iana Pizhurina, ‘Zamansız ve Yaşayan’ mücevherler olarak nitelendirdiği ‘Narsist’ Kapsül Koleksiyonunu gündüz ve gece kullanımı için 3 farklı stilde hazırladı. İlk koleksiyonda, günlük kullanıma uygun ve modern stilde tasarımlar yer alırken, gece kullanıma daha uygun ve klasik tarzda parçalardan oluşan ikinci ve üçüncü koleksiyondaki mücevherlerde aquamarin,garnet ve turmalin gibi doğal taşlar ,pırlantalar kullandı.haber:murat tamay