Cemiyet hanımları güzellik merkezi açılışında buluştu...

09.11.2021 - Salı 09:49
2016’da yurt içi ve yurt dışından gelen hastalara alanında uzman ekibiyle hizmet vermek adına kurulan Vanity Estetik markası olan Touch Güzellik Merkezi, Vanity’nin tecrübesi, gücü ve hizmet kalitesiyle, ameliyatsız güzellik işlemlerine dönük ihtiyaç ve talebi karşılamak amacıyla hizmet verecek.

op.dr.güray yeşiladalı-Ömür Kürşat Kurt

büşra şahin-ümran gökçen-güray yeşiladalı-duygu hertaşer-çağla aksu

özlem avcıoğlu

MİNE KALPAKÇIOĞLU

SUZAN TOPLUSOY

Kadrosu uzman
Ünlü Estetik ve Plastik Uzmanı Cerrah Op.Dr. Güray Yeşiladalı, Ömür Kürşat Kurt ve Cihan Öney ortalığı ile açılan Touch Güzellik Merkezi, son teknoloji cihazları ve uzman kadrosuyla cilt bakımı ve tedavileri, lazer epilasyon, bölgesel zayıflama ve kalıcı makyaj alanlarıyla öne çıkıyor.

İPEK DEVELİ

ARZU KUNT

MİNE KALPAKIOĞLU-MELTEM KAZAZ-ÖZLEM AVCIOĞLU

İPEK DEVELİ-LALE DANIŞMAN-ÖZLEM AVCIOĞLU

JULİDE ÖNENGÜT-NESLİHAN KOZANOĞLU

NESLİHAN KOZANOĞLU

MELDA NARMANLI

SEMA DEMİRAL,İPEK DEVELİ,NAZLI KURBANZADE SUNAL,ÖZLEM AVCIOĞLU,SUZAN TOPLUSOY,MELDA NARMANLI,ASLI KUSEYRİ

ASLI KUSEYRİ

SEMA DEMİRAL

MİHRİBAN SEYHAN-BAŞAK PELİSTER-SELDA TASA-ASLI KUSEYRİ-SUZAN TOPLUSOY

MİNE KALPAKÇIOĞLU-MELTEM KAZAZ-ÖZLEM AVCIOĞLU

Açılış töreninde konuşan Estetik ve plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güray Yeşiladalı "Kısa bir süre içerisinde İstanbul’un diğer bölgeleri ve Türkiye’nin birçok şehrini Touch güveni ve kalitesiyle tanıştırmayı amaçlıyoruz" dedi.
Küçük dokunuşlarla da güzelliğin mümkün olduğuna dikkat çeken Yeşiladalı “Cilt bakımı, bölgesel incelme, epilasyon, kalıcı makyaj gibi merkezimizde yapılan uygulamaların en büyük avantajı herhangi bir işlem yapıldığının belli olmaması ve doğal görünümü kaybetmemesi. Bu işlemler hem kısa süren hem de ameliyatsız işlemler olduğu için günlük yaşamı etkilemeden yaptırmak mümkün" diye konuştu.