Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl evlendi!

01.01.2019 - Salı 18:58

Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl, 31 Aralık 2018 tarihinde, Hollanda'nın Amsterdam şehrinde evlendi. Düğüne Akçık ile Kıratlı'nın yakın dostları katılırken, nikahı Türkiye'nin Amsterdam Başkolonsu Engin Arıkan kıydı. Sinan Akçıl'ın nikah şahitleri Ercan, Caner ve Ertan Torunoğulları olurken, Burcu Kıratlı'nın nikah şahitleri eniz Bilol ile Sercan Yaşar oldu.

Evlenme teklifi

Ünlü şarkıcı Akçıl, 23 Aralık 2018 tarihinde sevgilisi olan oyuncu Kıratlı'ya Amsterdam'da evlenme teklifinde bulundu. Kıratlı, evlenme teklifini kabul etti. Tören için tüm detayları düşünen Akçıl, nikâha katılan yakın dostları için şehrin ünlü otellerinden Hotel De L’europe’da 2 günlüğüne 12 oda ayırttı.

Burcu Kıratlı'nın düğün sonrası ilk sözleri

Burcu Kıratlı sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: ‘Lunapark gibi bir hayatımız olacak, seninle’ dediğinde... Küçük çocuk sevinciyle baktık birbirimize ve güldük. Her saniyesi öyle gerçekten. Yeni yılım ve bundan sonraki her yıllarım seninle daha güzel, daha gerçek ve daha lunapark olacak… Sizin de lunapark gibi bir aşk yaşayacağınız, harika bir yıl olsun…

Sinan Akçıl'ın düğün sonrası ilk sözleri

Sinan Akçıl, sosyal medya hesabında şu açıklamayı yaptı: 1 gün bana deselerdi karşında büyüleyici şekilde duran iyisiyle kötüsüyle her şeyi konuştuğun o “sihir gözlü kız” ileride eşin olacak diye dönüp derdim ki “inşallah öyledir”. ”Öyle oldu”... Masalın içine girip hiç çıkmamak için, en asi, en aşk, en müzik, en oyuncu, en serseri ama en sahici günler adına sonsuza kadar evet, sen tek evet ile kadere dönüştün, ya da kader zaten sendin ben sana dönüştüm.

Burcu Kıratlı kimdir?

Burcu kıratlı kimdir? Burcu Kıratlı, 23 Temmuz 1989 tarihinde

hayatını ise Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi, Görsel İletişim Tasarım Bölümü'nde devam etti.

Burcu Kıratlı oyunculuk dönemi

Okul hayatı boyunca birçok oyun ve kısa filmde yer alan Kıratlı, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde Actor Studio eğitimi almış ve yine aynı yerde 2 sezon boyunca kadrolu oyuncu olarak görev yapmıştır.