Burberry Emaar Square Mall Mağazasında Gösterişli Davet

03.11.2022 - Perşembe 11:43

Burberry, Sonbahar/Kış 2022 Koleksiyonu 2 Kasım Çarşamba akşamı Emaar Square Mall’daki mağazasında gösterişli bir davet eşliğinde tanıttı. Geceye katılan isimler arasında Sitare Kalyoncuoğlu, Etel Baler, Batya Kebudi, Ezgi Eyüboğlu, , Sinem Ünsal, Serkan Cayoğlu, Özgecan Gürel, Selin Şekerci, Yağmur Tanrısevsin, İsmail Ege Şaşmaz, Cansel Elçin, Cemal Can Seven, Ayça Ayşin Turan, Cansu Akın, Rachel Araz, Deren Talu, Duygu Özaslan, Emirhan & Serra Paralı, Sibil Çetinkaya,Nil Ninat, Nil Ertürk, Meriç Küçük, Derev Clara Kösedağ  vardı.

Burberry’nin Emaar Square Mall’da açılan yeni mağazasını tanıttığı ve DJ Ece Özel’in setleriyle renk kattığı özel geceye, aralarında xxx’in olduğu seçkin bir davetli kitlesi katıldı. Burberry’nin Anadolu yakasındaki tek mağazası olan yeni Emaar Square Mall mağazası, markanın genetiğinde yer alan klasik ve lüks algısını yansıtan tasarım detaylarıyla moda tutkunlarının ilgi odağı oluyor. Şık, ferah ve modern bir dekorasyona sahip olan mağaza, Emaar Sqaure Mall’un Moda Meydanı’nda yer alıyor.

1856’dan beri ikonikleşen trençkotları, kaşmir şalları ve ikonik ekose deseniyle ünlü, saygın İngiliz markası Burberry’nin zengin tarihi ve stil kodları ışığında yaratılan Sonbahar/Kış 2022 Koleksiyonu, markanın geleneksel bakışına eğlenceli bir yorum katarak mirasını yeniden inşa ettiğini gözler önüne seriyor. Kraliyet şıklığı ve sokak kültürü gibi zıt elementlerden esinlenerek hazırlanan koleksiyon, aynı zamanda yeni üretim teknikleri ve silüetler çerçevesinde klasik Burberry ruhunu yansıtıyor. İngiltere kırsalındaki akşamlardan ilham alan, sonbahar tonlarını sergileyen koleksiyon, Burberry arşivindeki ikonların yanı sıra, klasik trençkota devrim niteliğinde bir yorum getiriyor.