“Gece Gölgenin Rahatına Bak” şarkısıyla müzik dünyasında zirveye adını yazdıran ve şimdilerde “Can Havli” şarkısıyla müzik listelerind eilk sıraya yerleşen Çağatay Akman, 27 Temmuz akşamı Bitlis konserinde hayranlarıyla buluşacak.

BİTLİS ÇAĞATAY’I BEKLİYOR

 

Gece Gölgenin Rahatına Bak” şarkısıyla müzik dünyasında zirveye adını yazdıran ve şimdilerde “Can Havli” şarkısıyla müzik listelerind eilk sıraya yerleşen Çağatay Akman, 27 Temmuz akşamı Bitlis konserinde hayranlarıyla buluşacak.

Abdullah Özdoğan prodüktörlüğünde hazırladığı albümleri ile kısa sürede müzik dünyasının aranan isimleri arasına adını yazdıran ve şu sıralar Kanal D ekranlarında yayınlanan “Benimle Söyle” yarışmasında jüri koltuğunda harikalar yaratan Çağatay Akman “ Bitlis için çok özel bir konser programı hazırladık. Konsere gelenler gece hiç bitmesin isteyecekler” dedi.

 

2019 yılının ilk yarısında özellikle Üniversite konbserlerine ağılık veren Çağatay Akman, yılın ikinci yarısı için konser programını festivalere ayırmış durumda. Bir dizi film tekli alan ve bu teklif üzerind ehenüz bir değerlendirme yapmadığını söyleyen Akman “yarışma jürisinde kerana olan uzaklığımı kapatmış oldum, gelen dizi teklifi yine bir şarkıcı rolü, acıkcası ilk başlarda çok sıcak bakmasamda senaryo gerçekten çok hoşuma gitti. Yapımcım ile değerlendirme aşamasındayız, konser programlarımı tamalar tamamlamaz bu konu için bir karar vereceğim” diyor