BENZERSİZ BİR SPOR DENEYİMİ

21.09.2019 - Cumartesi 06:43

 

Kuzu Effect Sports International’ın hizmet ayrıcalıklarını davetliler ile açılış konuşmasında paylaşan Sports International Genel Müdürü Haluk Çetin, “ Sports International ailesi olarak 25 yıllık tecrübemizi Türkiye’de 9. Ankara’daki 4. Şubemiz ile sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 1994 yılından bu yana hizmet veren Sports International, 50.000’i aşkın üye portföyü ile tüm Türkiye’de spor yapma alışkanlıklarını değiştirmeye devam ediyor. Sports International Kuzu Effect tesisimiz ayrıcalıkları ile kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak ve son teknoloji ekipmanları ile size bambaşka bir spor deneyimi yaşatacak” diye konuştu.

Sports International eğitmenlerinin düzenlediği cycling şov ile coşkunun zirve yaptığı özel davette, Kuzu Effect Sports International’ da bulunan son teknoloji özel bisikletler de tanıtıldı. Renklerle giden 800 kaloriyi uygulamalı bir şekilde gösteren Sports International eğitmenleri, eğlenceli halleriyle büyük beğeni topladı. Bisikletlerin içerisinde bulunan güç ölçerler sayesinde kişilerin renklerini belirleyerek üretilen güce göre ders süresince aynı renk ile ilerlemesine yardımcı olan teknoloji sayesinde kullanıcılar bir derste 500 ile 800 kalori yakarak eğlenceli spor yapma şansına sahip oluyor.

 

 

4174m² lik alanda doğa manzarası ayrıcalığı

2250 m² kapalı, 1924 m² açık alan olmak üzere toplamda 4174 m² alanda sınırlı sayıda üyelikle faaliyet gösterecek olan tesiste; yaklaşık 150 parça Cardio, Circuit, Advance, Pilates makina ve ekipmanlar sporseverler ile buluşturulacak. 23 adet ICG grup indoor cycling sisteminin de olacağı Kuzu Effect’te; 120 m2 çoklu kullanıma uygun stüdyo alanı, kapalı basket sahası, 200 m2 kapalı kullanım havuzu alanı, buhar odası, muhteşem orman manzaralı sauna, açık havuz ve yaklaşık 2000 m²’lik teras güneşlenme alanı keyfinize keyif katacak. Çocuklar için kurulan oyun alanı ve ücretsiz otopark alanı ile de yaşam kolaylığın sağlayan Effect Sports International, sertifikalı fitness eğitmenleri eşliğinde çok çeşitli grup dersleri, toplam 232 m2 soyunma odaları ve molalarınıza değer katacak cafe alanı ile eşsiz bir yaşamın kapılarını aralayacak.

Ayrıcalıklı dünyası ve butik hizmet anlayışı ile Kuzu Effect’te yerinizi almak ve detaylı bilgiye sahip olmak için 444 75 35 ‘i arayabilirsiniz…