“BENİ GÖRDÜKLERİNDE PARMAKLA GÖSTERİYORLAR”

11.12.2021 - Cumartesi 19:13

Aslında gıda mühendisliği okuduğunu anlatan Malbora, oyunculuğun çocukluk hayali olduğunu söyledi. #Etkileyici için, ““Günümüzün problemlerinin altını çiziyoruz.

Sosyal medyada hepimizin maruz kaldığı linçlemeyi anlatıyoruz” dedi. Dayı’nın masasına davet ettiği güzel oyuncuya influencer’lık tüyoları verdiği bölüm izleyenleri güldürdü. 10 yıl önce Üsküp’ten İstanbul’a aslında müzik için geldiğini belirten Bertan Asllani ise, oyunculuğa sonradan geçtiğini anlattı. Gülben Ergen, Demet Akalın, Murat Dalkılıç gibi ünlü isimlere beste verdiğini söyleyen Asllani, Dayı Şov’a çıktıkları için “Ünlülüğünüz şimdi başlıyor” diyen Dayı’ya, “Haksızlık yapıyorsun. Makedonya, Arnavutluk, Kosova’da beni gördüklerinde parmakla gösteriyorlar” dedi. İki oyuncunun da ödül konuşması yaptığı skeçleri de gecenin en eğlenceli anlarındandı.

Sempatik tavırları ve sohbetleriyle ilgi çeken Aslıhan Malbora ile Bertan Asllani, Etkileyici setinde tanıştıklarını, daha önce birbirlerini tanımadıklarını anlattı. Çok fazla beraber sahneleri olmasa da, 6 haftalık süren setin çok güzel geçtiğini söyledi.

Aslıhan Malbora, diziyle ilgili, “Günümüzün problemlerinin altını çiziyoruz. Sosyal medyada hepimizin maruz kaldığı linçlemeyi anlatıyoruz” yorumunu yaparken, Asllani ise, “Çok güzel bir dizi oldu. Günümüzü ve sosyal medyayı anlatıyoruz” dedi.

Aslıhan Malbora, soyadının milli mücadele döneminde mal varlığını kaybeden ailesinden geldiğini ifade ederek, “mal” ve “alabora” kelimelerinin birleşip sonradan “Malbora” haline geldiğini söyledi.