Türk müzik dünyasının sevilen sanatçısı Aysun Kaya; ‘Aşka Ağıt’ adlı maxi single’ının ikinci klibini söz ve müziği Aysel Enez’e ait olan ‘Değirmen’ adlı şarkısına çekti. Yönetmen Alişan Günay Yıldırım’ın kamerasının karşısına geçen Aysun Kaya, Gülşah Saraçoğlu’na hazırlattığı kostümü ise adeta bir Barbie Bebek oldu.

AYSUN KAYA’NIN ‘DEĞİRMEN’İ KLİPLENDİ!

Klipte sevdiğinin dönmesini bekleyen yalnız bir kadını canlandıran Aysun Kaya ‘Şarkımız hüzünlü de olsa benim içim kıpır kıpır… Modacım Gülşah Saraçoğlu, tam hayalimdeki elbiseyi hazırlayarak, mutluluğuma ortak oldu. Bu şarkı uzun süre hafızalardan silinmeyecek’ dedi… İstanbul Riva’da sabahın ilk ışıklarıyla başlayan çekimler, gecenin geç saatlerine kadar sürdü.

 

 

4 yıl aradan sonra ‘Aşka Ağıt’ ile hayranlarıyla hasret gideren Kaya, son çalışmasında yer alan tüm şarkılarını kliple taçlandırmayı hedefliyor. DMC etiketi ile tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda yer alan Aysun Kaya, 8 aylık yoğun bir çalışmanın ürünü olan çalışmasının müzikseverler tarafından sevilmesinin keyfini sürüyor. Fantezi Müzik tarzındaki bu çalışmasıyla müzikseverlere sürpriz yapan Aysun Kaya’nın stüdyoda aranjörlüğünü de Suat Sakarya üstlendi. haber: murat tamay