Ayşegül İnci yeni single çalışması Bir Devam Filmi’ni dinleyiciyle buluşturdu. Söz ve müziğinde Ayşegül İnci ile Haluk Kurosman’ın ortak imzası bulunan şarkının düzenlemesini ve prodüktörlüğünü de Haluk Kurosman üstlendi.

AYŞEGÜL İNCİ’DEN YAZ SÜRPRİZİ “BİR DEVAM FİLMİ”

All Stars Music işbirliğiyle 3 Ağustos itibariyle tüm dijital platformlarda dinleyiciye sunulan Bir Devam Filmi için  İlker Pehriz yönetmenliğinde Bodrum’da eğlenceli bir video klip çekildi. Sanatçının kadın müzisyen arkadaşlarının da eşlik ettiği klip renkli yaz görüntülerinden oluşuyor.

Ayşegül İnci ‘İki yıllık aradan sonra enerjik bir yaz şarkısı olsun istedik. Film kaldığı yerden devam ediyor. Yakında harika sahnelerimiz olacak.” dedi.

Müzisyen ve besteci kimliğinin yanı sıra, oyunculuğuyla da konuşulan sanatçı, tamamladığı oyunculuk eğitimi ardından  Küçük Prens Müzikali başta olmak üzere çeşitli oyunlarda yer almıştı. Müzikle oyunculuğu birleştirmek isteyen sanatçı, yeni sezonda oyunculuk anlamında da sürprizleri olacağını belirtti.

İlk albümü ‘Zamanı Tamir Eden Adam’ı 2013 yılında Alen Konakoğlu prodüktörlüğün de yayınlayan sanatçı, 2016’da ünlü şarkıcı Gökçe’nin çektiği video klibiyle de dikkat çeken ‘Seni Görmemem Lazım’ adlı single çalışmasıyla müzikseverlerden tam not almıştı.

Video Klip: https://www.youtube.com/watch?v=NzArMANykC8

WeTransfer Link: https://we.tl/uOTE4sJzId