Ayşe Özyürek'ten yeni ilişki tavsiyesi

24.03.2024 - Pazar 15:16

Uzun süredir gündemden kaybolan Psikolog Ayşe Özyürek, geri döndü.

Sosyal medya paylaşımları ve verdiği dekolteyle dikkat çeken Psikolog, ilişki tavsiyeleriyle geri dönüş yaptı.

Partnerim aynı şeyleri yapıp bir daha yapmayacağını söylüyor ama aynı şeyleri yaşıyoruz. Nasıl davranmalıyım? sorusunu yanıtladı. Güzel psikolog şu ifadelere yer verdi:
Şimdi bir kişi düşünün arkadaşlar. Bu kişi sizin partneriniz! Çok seviyorsunuz, çok aşıksınız. Onunla çok mutlu olduğunuzu düşünüyorsunuz ve belki de gelecek hayalleri kuruyorsunuz. Bu kişi size elma yemekten hoşlanmadığını, elma yemeği sevmediğini söyledi.
Bir gün onu çok keyifle, çok iştahla elma yerken gördünüz. Aklınızda bir soru işareti oluşur değil mi? Sonrasında siz sık sık bu kişinin elma yediğini görüyorsunuz ve her seferinde elma yemekten hoşlanmadığını yineliyor size. ARtık bu kişinin elmayı sevmediğine inanır mısınız?
Konumuzun tabii ki de elma ile bir alakası yok arkadaşlar.Konumuz, partnerinizin ilişki içerisinde sık sık tutarsızlığı. Yapmadığını ve yapmayacağını söylediği şeyleri sık sık tekrarlaması.
Psikolog Ayşe Öztürk'ün bu paylaşımına "özledik, nerede kaldınız?" gibi yorumlar yapıldı. Takipçileri ise bu duruma beğenilerle karşılık verdi.
Etiketler