Uzman Estetik Koçu  Ayşe Çetinkaya, Fibroblast-Plasma(Cilt Sıkma)yöntemini Dünya’ca ünlü Prive Academy iş birliği ile Türkiye ve Dünya’ya tanıtmaya devam ediyor.

AYŞE ÇETİNKAYA İLE FİBROBLAST-PLASMA

Uzman Estetik Koçu  Ayşe Çetinkaya, Fibroblast-Plasma(Cilt Sıkma)yöntemini Dünya’ca ünlü Prive Academy iş birliği ile Türkiye ve Dünya’ya tanıtmaya devam ediyor.Ünlü manken Yağmur Ayaz’da göz çevresinin mükemmel görünmesi  için kendini Ayşe Çetinkaya’nın usta ellerine teslim etti.

Podyum ve sanat dünyasından birçok kişi  ameliyatsız  bu yöntemle yepyeni bir yüze ve bakışlara  sahip oluyor.Üstelik  bu yöntem hem daha ucuz hem de cerrahi müdahale olmadığı için insanların  daha sıcak baktığı bir yöntem. Ayşe Çetinkaya  ‘Fibroblast-Plasma(Cilt Sıkılaştırma) yöntemi mükemmel cilt yenilenmesini sağlayan tamamen devrimsel bir uygulama yöntemidir

 

.Plasma enerjisi ciltteki fazlalığı buharlaştırıp yok eder.Geriye sade güzellik kalır.Fibroblast-Plasma herhangi bir cerrahi aletin kullanılmadığı, invazif olmayan yani cilde temas etmeden gerçekleştirilen bir teknik olduğunu vurgulamak önemlidir. Dedi.

 

 

Fibroblast-Plasma(Cilt Sıkılaştırma) ile yapılabilen uygulamalar;

-Göz kapağı kaldırma

-Göz çevresi kırışıklıkları

-Göz altı torbaları -Alın çizgileri

-Yüz germe

-Dudak çevresi gençleştirme -Nazolabial çizgi

-Gıdı toparlama

-Boyun germe

-Sarkmış kol,karın ve bacak derisi gerginleştirme

-Leke giderme -Akne izi -Çatlakların giderilmesi

-Keloid izleri giderilmesi

-Ameliyat ve yara izleri -Ben&Et Beni

Plasma Enerjisi nedir?

Plasma maddenin dördüncü halidir.Tedavi edilen doku Plasma enerjisi ile sublime olur, hücre içindeki su buharlaşıp yok olur ve küçülür.Cildin hedeflenen bölümüne yönlendirilen Plasma enerjisi ile üst deri katmanı gerginleştirilirken,Fibroblast hücreler de uyarıldığı için kolojen ve elastin üretimi de artar. Plasma hem içten hem dıştan gençleştirir.