Başarılı sanatçı Aynur Aydın’ın, güzellik formülü ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde Victoria Beckham’ın İnstagram hikaye kısmında uzun uzun anlattığı güzellik sırrını yurtdışındaki trendleri yakından takip eden Aynur Aydın 4  yıldır kullanıyor.

AYNUR, HOLLYWOOD’UN GÜZELLİK FORMÜLÜNÜ UYGULUYOR!

Başarılı sanatçı Aynur Aydın’ın, güzellik formülü ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde Victoria Beckham’ın İnstagram hikaye kısmında uzun uzun anlattığı güzellik sırrını yurtdışındaki trendleri yakından takip eden Aynur Aydın 4  yıldır kullanıyor. Victoria Beckham’ın yanı sıra Gigi- Bella Hadid, model Karolina Kurakova, Hailey Baldwin, Angela Bassett ve Brooke Shields’ın da kullandığı bu yöntem, kişinin kendi kanından üretilen özel bir cilt kremi şeklinde.

Dr. Oygar Tekin tarafından yapılan protein bakımının ardından, geri kalan plazma ile kendisine özel bir krem hazırlanan Aydın, 20 gün kullanıp 2 ay aradan sonra yeniden devam ettiği bu mucize yöntem ile cilt sağlığını korumayı ve daha dinç görünmeyi başarıyor. 29 yaşında bu tedaviye başlayan Aynur Aydın, 4 senedir belirli zamanlarda 10’ar ml kan vererek, kendi hücrelerinden yapılan, iltihapları önleyici ve iyileştirici özellikleri bulunan 5 ml’lik ilaçla daha genç ve zinde bir görüntüye sahip olmayı başarıyor.

haber:Murat Tamay