Çıkardığı her şarkısıyla müzikseverlerin büyük beğenisini kazanmayı başaran ve listelerin zirvesine alışkın olan başarılı sanatçı Aynur Aydın, sır gibi sakladığı Amerika seyahatinden dönüş yaptı.

AYNUR AYDIN’IN AMERİKA SIRRI ORTAYA ÇIKTI!

Çıkardığı her şarkısıyla müzikseverlerin büyük beğenisini kazanmayı başaran ve listelerin zirvesine alışkın olan başarılı sanatçı Aynur Aydın, sır gibi sakladığı Amerika seyahatinden dönüş yaptı. Sık sık Amerika’ya giderek bir süre kalıp yurda dönen Aynur Aydın’ın hazırlıklarına başladığı albümü için ünlü aranjörlerle bağlantıda olduğu öğrenildi. Türkiye’deki ünlü aranjörlerle yurtdışındaki profesyonelleri bir araya getirerek ortak bir albüm yapmaya hazırlanan Aynur Aydın, yine müzikalite olarak fark atacak.

 

Projenin bestelerini ve aranjelerini Lara Fabian, One Direction, Loreen gibi dünya çapında isimlerle çalışan ünlü müzisyen Moh Denebi’ye emanet eden Aydın, daha önce ‘Bi Dakika’ ve ‘Ayrılıklar Mevsimi’ni ünlü aranjörle birlikte bestelemişti. Yoğun programına rağmen Aynur Aydın’ı kırmayan Denebi, yakında Türkiye’ye gelerek Aynur Aydın ile birlikte stüdyoya kapanacak!