Şarkıcı Aynur Aydın'dan bu sefer de çıplaklık itirafı geldi. Aydın, sevgiliye çıplak fotoğraf göndermenin doğal olduğunu belirtti. Aydın "Ama ben hiç yapmadım. Korktuğumdan, başıma bir şey gelmesin diye. Çevremde yapan çok” diye konuştu.

Aynur Aydın’dan olay çıplak fotoğraf itirafı!

Ünlü şarkıcı Aynur Aydın, kendisine sorulan soruları açık şekilde yanıtlamaya devam ediyor. Daha önce katıldığı bir programda “Mastürbasyon yapma sıklığın nedir?” sorusuna “Mutluysam sık yapıyorum” yanıtı veren şarkıcı Aynur Aydın, YouTube’da yayınlanan Armağan Çağlayan’ın sunduğu ‘Normalleştiremediklerimizden misiniz’ programına konuk oldu.

Aydın’dan bu kez de çıplaklık itirafı geldi.

Samimiyeti ve içtenliğiyle dikkatleri üzerine çeken 36 yaşındaki şarkıcı Aynur Aydın kıyafetiyle yine eleştirildi.

KIYAFETİNE ELEŞTİRİ YAĞDI

Elbisesinin önünü açan Aynur Aydın’ın beyaz sütyenini göstermesi izleyicilerin hoşuna gitmedi.

5 / 11

Aydın’a “Fazla cinselliğe önem veren bir şarkıcı bu kadarına bence gerek yok yine de hoş bir bölüm teşekkürler”, “Giyim tarzınıza göre her şey sizin için normal”, “Kıyafetlerinin rüküşlüğünden videodaki soruları kaçırdım” yorumları geldi.

Aydın, doğup büyüdüğü Almanya’dan neden Türkiye’ye geldiğini “Biraz romantik bir düşüncem vardı, topraklarıma geri dönmek gibi…” diyerek anlattı.

Aydın “Çocukken Türk olduğum için hep ötekileştirildim. ‘Özüme dönersem daha mutlu olurum’ diye düşündüm. O zamanlar yaptığım müzik Türkiye’de çok üretilmiyordu” şeklinde konuştu.