Başarılı sanatçı Koray Avcı bu yıl dördüncüsü düzenlenen K.K.T.C. Türkiye Yılın En İyileri Ödül Töreni'nde iki ayrı dalda ipi göğüsledi.

AYNI GECEYE İKİ ÖDÜL SIĞDIRAN KORAY AVCI’DAN ”SULTAN” POZU

Başarılı sanatçı Koray Avcı bu yıl dördüncüsü düzenlenen K.K.T.C. Türkiye Yılın En İyileri Ödül Töreni‘nde iki ayrı dalda ipi göğüsledi.
ÖDÜL TÖRENİNDE TÜRKAN SULTAN’DAN ROL ÇALDI…

Tören öncesinde basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan başarılı sanatçı, 2018’i ödül ve konserle kapatacak olmanın kendisi için oldukça önemli olduğunu dile getirerek ”Halkın sevgisi ve takdirini kazanmak dünyanın en özel duygularından biri. Geride bıraktığımız yılda elimizden geldiğince doğru işlere imza atmaya çalıştık. Başarabildiysek ne mutlu bize.” dedi. Bir süre daha albümündeki şarkılara klip çekmeye devam edeceğini söyleyen Avcı, yeni albümü içinse imajını tazeleyeceğini söyleyerek herkesi şaşırttı.Saçlarını işaret ederek, ”Şu Türkan Şoray‘ı kıskandıracak saçlarıma bile veda edebilirim. ” diyerek saçlarını savurup sinemanın sultanına nazire yaptı. Muhabirlerin tebessümlerine Türkan Şoray pozu vererek karşılık veren Avcı, sempatik tavırları ile törenin en renkli isimlerinden biri oldu.
 
 
BAŞARILI SANATÇIDAN ANLAMLI MESAJ…
Kısa röportajın ardından ödüllerini almak üzere sahneye yönelen başarılı sanatçı, aldığı ”En iyi Erkek Sanatçı” ve ”K.K.T.C. Radyocuları Juri Özel Ödülü” ile aynı geceye iki ödül sığdırırken, ”Bu ödülleri hayvanları boğazlamayan, onları tekmeleyip yerlerde sürüklemeyen, kadınlara çiçek gibi davranan, onlara özel olduklarını hissettiren ve hoşgörüyü prensip edinen centilmen Türk erkekleri adına alıyorum. Geçtiğimiz yıl yaşanan tüm şiddet olaylarını kınıyor, 2019 yılının hepimizin iyilik adına yarıştığı bir yıl olmasını temenni ediyorum.” sözleriyle de salondaki misafirlerden büyük alkış aldı.