İki gün önce Sait Halim Paşa Yalısı'nda gerçekleştirdikleri kına gecesiyle dikkatleri üzerine çeken şarkıcı Aylin Çoşkun ve nişanlısı Volkan Aslan, geçtiğimiz gün Vadistanbul'da objektiflere yansıdılar.

Aylin Çoşkun,Volkan Aslan ‘Rüya Gibi’

İki gün önce Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleştirdikleri kına gecesiyle dikkatleri üzerine çeken şarkıcı Aylin Çoşkun ve nişanlısı Volkan Aslan, geçtiğimiz gün Vadistanbul’da objektiflere yansıdılar. Saim Halim Paşa Yalısı’nda düzenledikleri kına gecesiyle basında geniş yer bulan ünlü şarkıcı Aylin Çoşkun, 15 yıllık beraberliklerini önümüzdeki hafta düzenleyecekleri törenle, nikah masasında taçlandıracaklar.

 

 

 

 

Restorana giriş yapmadan önce kına gecesi hakkında konuşan Aylin Çoşkun, “Rüya gibi bir kına gecesi oldu. Müthiş bir geceydi. Hepimiz çok eğlendik.” Diyerek, iki gün önce gerçekleşen kına gecesi hakkında düşüncelerini aktardı. Daha sonra Kaşıbeyaz restorana giriş yaparak nişanlısı Volkan Aslan ve dostlarıyla birlikte gün boyu restoranda yemek yediler ve hoş sohbet eşliğinde vakit geçirdiler.