AYBÜKE AİLE DİZİSİNDE SESİYLE BÜYÜLEDİ...

16.03.2023 - Perşembe 15:19

Salı akşamı  yeni bölümüyle ekrana gelen Aile dizisinde ünlü müzisyen Aybüke Albere’de yer aldı. Albere, ilk kez kamera karşısında oyunculuk deneyimini yaşadı.

Ay Yapım imzalı Aile dizisinde 2. Bölümde çalan şarkıları, müzikleri Aybüke Albere’ye aitti.

Aile dizisinde Aslan bir partiye Devin ile birlikte katılıyor. Parti de Aybüke Albere Korkmam Ben şarkısı ile izleyiciyi ekran başına kilitledi.

Aybüke Albere sosyal medyadan yaptığı açıklamada; “İlk sahnede “Korkmam Ben” devamında “Aklım Kalır” onun ardından “Ne Diyorsan Akustik” ve Teoman Serseri coverıyla Aile ‘de olmak şahaneydi Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” yazdı.

Aybüke Albere Kimdir?

25 Nisan 1990 tarihinde İzmir ilimizin Karşıyaka ilçesinde doğan bir şarkıcıdır. Çocukluğu doğduğu yer olan İzmir’de geçmiş olan şarkıcı, lise tarihlerinden itibaren müzikle ilgilenmiş ve okulda kurduğu grup ile birlikte bir takım şarkılar seslendirmiştir.O yıllarda en büyük hedefi iyi bir şarkıcı olmak olan şarkıcı günümüz tarihine göre bu hedefe ulaşmıştır.

Aybüke Albere’nin boyu 1.67 cm, kilosu 52 ve burcu ise Boğa’dır.

İki Üniversite mezunu olan Aybüke Albere, öncelikle memleketi olan İzmir’de İzmir Ekonomi Üniversitesi Reklamcılık bölümünü, ardından ise Manisa’da bulunan Celal Bayar Üniversitesi’nin Sanat Tarihi bölümünü bitirmiştir.Müzik dünyasında kendine yer edinmiş olan Edis ile İzmir’den arkadaş olan şarkıcı, onun seslendirdiği bir takım şarkılarda vokalistlik yapmıştır.

Vokalist olarak müziğin içinde bulunmaya devam ettiği sıralarda Onur Özdemir ile tanışmış olan ünlü şarkıcı, onla beraber “Ne Diyorsan” adındaki single parça için harekete geçmiş ve Aralık ayının son zamanlarında bu şarkıyı müzikseverlerin beğenisine sunmuştur.


Çıkardığı İlk single ile beraber hakkında yazılan pozitif yorumlar, şarkıcının kendine olan güvenini daha da arttırmış ve yeni single çalışmalarına başlamıştır.

Etiketler