Atlarla Birlikte

03.07.2023 - Pazartesi 08:00

Atlarla Birlikte Yüzüyorlar

Muğla Dalyan’da, Volkan’s Adventures markasıyla faaliyet gösteren seyahat acentesi, farklı bir konseptle konuklarına atlarla birlikte yüzme imkanı sunuyor…

Volkan’s Adventures ekibi adına, konuşan Volkan Hacıgümüş, covid öncesinde çok satan turumuzu yoğun talep üzerine 2023’te geri getirmeye karar verdiklerini söyledi.

Eski turun en iyi bölümlerini alıp, yeni deneyimlerle birleştirip, Dalyan’da binicilik turunu yeniden tasarlayıp, mükemmel hale getirdiklerini anlatan Hacıgümüş, ”Misafirlerimiz ister deneyimli binici olsun, isterse ilk kez bunu denesin, bu turu her yaş ve beceriye uygun hale getirdik. Güzel manzaralarda trekking yapmak, en iyi Türk şarabını tatmak, nehirlerde ve muhteşem bir kumsalda ata binmek ve bu gezinin en önemli noktası atlarla yüzmek olacak.” dedi.

Hacıgümüş, çiftliğin, güzel bir ormanın içinde yer aldığını ifade ederek, ”Atlarımızın yeni başlayanlar için olduğu kadar, daha deneyimli olanlar için de uygun olduğunu garanti ediyoruz. Turumuz tamamen sigortalıdır. Böylelikle her an emniyetinizi ve güvenliğinizi sağlıyor olacağız.” bilgisini verdi.

Söz konusu imkandan faydalanmak isteyenlerin atlarını muhteşem kumsalda yaklaşık yarım saat sürerek, masmavi deniz ile yemyeşil ormanla süslü bir ortamda unutulmaz anlar geçireceğine işaret eden Hacıgümüş, şunları kaydetti:

”Atlarımız hazır olduğunda, yolculuğun en önemli kısmı olan atlarımızla yüzmeye başlayacağız. Evet, doğru duydunuz, atlarla yüzülecek. Bunun ne kadar eğlenceli ve heyecan verici olacağını hayal edebiliyor musunuz?

Tüm bunların yanında konuklarımız, yetenekli şefimizin Türk ve dünya mutfağından hazırladığı yemekler ve misafirperverlikle karşılaşacak. Bu otantik tatlar, turistik restoranlarda bulunamayacak cinsten oluşacak. Misafirlerimiz denizin üzerinden gün batımını seyredip, ruhunda hatıralar bırakan gerçek Türk misafirperverliğiyle güzel anlar geçirecek.”

Etiketler