Marujh Coctail Bar görkemli bir açılış ile hizmete girdi. Sanatçı Ercan ve Metin Arolat’ın da sahne aldığı mekânda misafirler doyasıya eğlenerek Ankara yaz gecelerinin keyfini çıkardılar.

ANKARA’YA YENİ BİR NEFES MARUJH COCTAİL BAR

Oğuz Tekin, Alparslan Karakurt ve Efkan Özkan ortaklığıyla açılan mekân, Bom PR’dan Baran Yazıcı imzasını taşıyor…


Ankara’ya farklı bir konsept getiren işletmecilerden Oğuz Tekin, Alparslan Karakurt ve Efkan Özkan eğlence ihtiyacına cevap vermek üzere açılışı yapılan mekanda Yaz sezonunda sayfiye beldelerine gitmeyen Ankaralılara eğlence dünyasında hizmet vermek için Marujh Coctail Bar’ı açtık diyerek başladıkları konuşmada; “ Uzun süredir böyle bir projemiz gündemdeydi. Gaziosmanpaşa sınırları içerisinde böylesine güzel bir yer ile misafirlerimiz eğlenceye doyacak” şeklinde ortak açıklama yaptılar.
Bom PR ve Dergi olarak açılış konseptini gerçekleştiren Baran Yazıcı Ankara’ya yeni bir soluk getirecek Marujh Coctail Bar’a gelen misafirleri kapıda karşılayarak kendileri ile birebir ilgilenerek konukseverlik örneği gösterdi Açılış gecesinde konuklar gönüllerince eğlendiler. İşletmeciliğini Oğuz Tekin’in yaptığı Bar, eğlence ihtiyacına cevap vermek üzere hizmete girdi. Cocktail Bar’ın açılışı için Ankara’ya gelen Sanatçı Ercan ve Metin Arolat yaptığı müziklerle konuklardan tam not aldı.
Detayları, zengin botanik ve Vintage detaylarla süslü rengarenk ambiyansıyla öne çıkan mekanda Bahçe 12:00 de servise açılıyor. Akşam saat 20:00 de DJ performans ve gece yarısı iç mekanda, yani büyük salonda canlı müzik ile geç saatlere kadar konuklar ağırlanıyor. İş çıkışı kafa dağıtmak için, hafta sonu arkadaşlarınızla sohbet etmek için ya da öğle arasını keyifli hale getirmek için gitmeniz gereken yer Marujh Coctail Bar… Ankara’ya farklı bir konsept getiren yeni işletmeciler, aynı mekanda gelenlere iki farklı tarz sunuyor. Müziklerin şahaneliğini de buraya gelince mutlaka görüyorsunuz. Oturduğunuz anda gerek mekandan, gerek de çalışanlardan ev sıcaklığını iliklerinize kadar hissedebildiğiniz yer Marujh Coctail Bar, mutlaka uğrayın.HABER: ALİ FİKRET