ANKARA’DAEfsane Bir Kokteyl Bar Açıldı

Ankara’daki eğlence mekanları arasında yerini alan “Bohem Ankara Kokteyl Bar” Filistin Caddesi Numara 11 de Cemiyet dünyasından ünlü isimlerin katılımıyla açıldı…

Cemil Kumaşçıoğlu’nun sahibi olduğu ve işletmesi Bom Dergi sahibi ve organizatör Baran Yazıcı’ya ait olan barın açılışında büyük bir yoğunluk yaşandı…

diğer barlara nazaran güzel tarzı olan; göz alıcı iç ve dış mimarisi ile farkındalık yaratan Bohem haftanın 7 günü müşterilerine hizmet verecek.

Serin Sonbahar günlerinde muhabbetin dışarıya da taştığı barın açılışına Ankara Sanat ve Cemiyet dünyasından birçok ünlü isim katılırken; üç ayrı DJ’in yaptığı müziklerle misafirler gece geç saatlere kadar eğlendiler.

Mutfak füzyona sahip Bohem’deUlusal kokteyller ile signiture kokteyller var şeklinde açıklama yapan Cemil Kumaşçıoğlu ve Baran Yazıcı “ Barımız haftanın 7 günü açık isteğe göre yemek yenebilir, barda oturulabilir. Ayrıca haftanın 7 günü 3 ayrı DJ’imizin yaptığı keyifli müzikler ile gece sizi eğlenceye ve sohbete davet ediyoruz” dediler…

BARIN İÇ MİMARİSİ MİSAFİRLERİ ETKİLEDİ…

Mekanın iç kısmında Flamingo heykelleri ve farklı tarz köşesiyle ilgi çeken Bar’ın üst bölümünde gece boyunca misafirler fotoğraf ve video paylaşımı yapmak için adeta birbirleriyle yarıştılar.

 

Cemiyet ve sosyal yaşamdan yoğun katılım gören Bohem’in açılışına gelen misafirlerden Gülten Bıçakçı Baran Yazıcı’ya hayırlı olsun dileklerinde bulunarak; “Cemil ve Baran’ın İşletme mantıklarına hayran kaldım, çalışanlarıyla adını duyuran samimi ortama sahip bir yer” dedi.

BOHEM’İN AÇILIŞINA YOĞUN KATILIM VARDI…

Gece hayatının renkli siması Elif Karaduman; iç mekanda flamingo heykelleri ile fotoğraf çektirerek; “İçkinizi yudumlayıp güzel bir müzik eşliğinde bağırmak zorunda kalmadan sohbet etmek isterseniz mutlaka Boheme uğrayın” dedi.

Cemiyet ve sosyal yaşamdan yoğun katılım gördüğü Barda Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Reyhan Ekin; “Göz alıcı iç mimarisi çok etkileyici; Sonbahar günlerinde muhabbeti dışarı taşıyan farklı bir mekan. Çalışanların cana yakın olduğu güzide bir yer” dedi.