Ankara’da NEF Arsadan festival tadında tanıtım

27.07.2023 - Perşembe 10:07

Gayrimenkul sektöründe faaliyetlerine devam eden Nef, yatırım değeri yüksek “Nef Arsa”larını yeni sahipleri ile buluşturmak için yaz festivallerine başladı…

Festival kapsamında düzenlenen kampanyayla, yatırımcıya banka kredisi fırsatı sunulduğu bildirildi.”Nef Arsa Yaz Festivalleri”nin ikincisi “Nef Arsa Ankara Beynam Proje Alanı”nda düzenlendi. Düzenlenen erkinlikte aileler doğanın keyfini çıkarırken, çocuklar da eğlence alanlarını deneyimleme fırsatı buldu.
Nef Arsa Beynam’a özel avantajları yerinde deneyimleme fırsatı

Proje alanlarında gerçekleştirilecek etkinliklerde; ailelerin doğanın keyfini çıkarması için pek çok organizasyona imza atılıyor.  Çocuk eğlence alanları, yerel lezzetlerin tadımı, deneyim alanları ailelerin güzel anıları arasında yerini alacak.

Aynı zamanda Nef ‘in arsa projelerinde kurguladığı yaşam alanlarını içeren Nef Arsa Fold Village konsepti içindeki ekim alanları, açık hava kütüphanesi, yerel satıcıların olduğu alanlar da festival etkinlikleri içinde deneyimlenebilecek.

Bununla birlikte katılımcılar Nef Arsa Modüler Ev Sistemleri’nin ilk örneklerini de gözlemleme şansı bulacaklar. Projelerin gerçekleştirileceği ana parsellerde yapılacak etkinlikler, arsa alımı yapmak isteyenlere yerinde bir tecrübe de sunuyor. Bu kapsamda Nef, alanlarda yapılacak satışlara özel indirim ve ödeme olanaklarını da misafirlerine sunacak.

Nef ARSA Ankara Beynam’da, Nef’in patentli tasarımı Fold Village üniteleriyle hem şehir hayatının avantajlarını hem de doğal hayatın ayrıcalıklarını yanı başınızda bulabileceğiniz bir yaşama kavuşabilirsiniz.

Dilerseniz yanı başınızda yer alan, gerçek step iklim koşullarına sahip yöreler arasında doğal bitki örtüsünü koruyan Karaçamlar ile çevrili Beynam Atatürk Ormanı’nda ailenizle doğa yürüyüşleri yapabilir; eğitimden sağlığa, spordan sanat faaliyetleri ve eğlenceye kadar hayat kalitenizi artıracak her türlü hizmete yürüme mesafesinde erişebilirsiniz.

Hem Ankara’ya yakın hem de şehrin karmaşasından uzak bir yaşam, Nef Arsa Ankara Beynam’da.