Siemens Ev Aletleri, Türkiye’de ilk olan “deneyim” konseptli mağazasını Ankara Beytepe’de açtı. Beyaz eşya sektörünün başarılı isimlerinden Güreller ev sahipliğinde gerçekleşen açılış kokteyline Ankara cemiyet hayatının seçkin isimleri katıldı. Konuklar bir yandan Barista Onur Reyhan ve Şef İnci Özay Hatipoğlu’nun mağazadaki deneyim alanlarında hazırladıkları ikramların keyfini çıkarırken, bir yandan da Siemens Ev Aletleri’nin ileri teknoloji ürünlerini yakından inceleme ve deneme fırsatı buldu.

Ankara cemiyet hayatı, Siemens Ev Aletleri’nin ilk deneyim mağazasının açılış kokteylinde buluştu

Siemens Ev Aletleri, Türkiye’deki ilk yeni nesil “deneyim” mağazasını Ankara Beytepe’de hizmete açtı. Beyaz eşya ve aydınlatma sektörünün başarılı isimlerinden Güreller’in ev sahipliğinde Siemens Satış Başkan Yardımcısı Haluk Çelebioğlu ve BSH Türkiye Pazarlama Başkan Yardımcısı Alper Sengül’ün de katılımıyla gerçekleşen açılış davetinde ev sahipleri Taha ve Ceren GürelCeyhun Ertunç, Sercan Demirbaş, Ali Orkun Kesimal, Rengin-Barbaros Borova, Belma İlhan, Pınar Baylan Özcan, Naz-Canberk Öztürk ve Emre Oskay gibi Ankara iş ve cemiyet hayatının önemli isimlerini ağırladı.

Gülay-Taha-Ceren Gürel

Kuveyt Büyükelçisi eşi Shaike Althaqeb – Gülay Gürel

Pınar Baylan Ceylan

Emre Oskay – Taha Gürel

Rengin – Barbaros Borova

Mutfak alanında Şef İnci Özay Hatipoğlu’nun Siemens ankastre ürünleri ve küçük ev aletleri ile hazırladığı dünya mutfağından eşsiz lezzetlerin keyfini çıkaran konuklar, kahve deneyim alanında da Siemens’in ileri teknoloji ve üstün performanslı tam otomatik kahve makineleri ve ünlü barista Onur Reyhan’ın dokunuşlarıyla hazırlanan özel tarifler ile kahvenin engin dünyasını keşfettiler.

Naz – Canberk Öztürk

Belma İlhan

Tuğçe – Ayhan – Oğuz Efe Gürel

Taha-Ceren Gürel

Kurdele Töreni

Sercan Demirtaş – Ali Orkun Kesimal