ALL TERRAIN GEAR BY WRANGLER OUTDOOR KOLEKSİYONU, ÜNLÜ İSİMLERİN KATILDIĞI DOĞA GEZİSİ ETKİNLİĞİYLE TANITILDI

05.12.2022 - Pazartesi 13:34

All Terrain Gear by Wrangler Outdoor Koleksiyonu, Belgrad Ormanı’nda ünlü isimlerin katıldığı eğlenceli doğa gezisi ve barbekü partisiyle tanıtıldı.

All Terrain Gear Koleksiyonu ile erkeklerin kış stiline yeni bir soluk getiren Wrangler, açık hava aktivitelerine ve doğa şartlarına uygun kıyafetleri outdoor tutkunlarıyla buluşturuyor. Fonksiyonellik ve maksimum rahatlık sunan koleksiyon, Edhem Dirvana’nın hostluğunda Belgrad Ormanı’nda eğlenceli doğa gezisi ve barbekü partisi eşliğinde tanıtıldı.

Öğlen saatlerinde Kemer Country Orman Evi’nde başlayan gezi, koleksiyon tanıtımının ardından mantar uzmanı Jilber Barutçiyan eşliğinde ormanda keyifli bir mantar keşfiyle devam etti. Katılımcılar ormanda bulduğu mantarları çakı ile ağaç diplerinden toplayarak unutulmaz bir deneyim yaşadı. Jilber Barutçiyan’ın mantar çeşitleri hakkında bilgi verdiği atölye çalışmasının ardından Orman Evi’nde iştah kabartan barbekü partisine geçiş yapıldı. Ateşin etrafındaki yemek sonrası davetliler, halat çekme, boks makinesi, dart, langırt, dev jenga gibi oyunlar ile doyasıya eğlencenin ve rekabetin tadını çıkardılar. Sürprizlerle dolu etkinliğe katılan isimler arasında Edhem Dirvana, Ali Atay, Anıl Berk Baki, Bülent Şakrak, Emre Yetkin, Murat Eken, Uğur Kurul, Umut Kurt ve Yiğit Kirazcı gibi ünlü isimler yer aldı.

Outdoor giyimde tüm ihtiyaçları karşılayan koleksiyon, kışlık monttan atkı ve eldivene kadar geniş bir seçki sunuyor.