MHP'li Ali Büyükasar, gerçekleşen Milliyetçi Hareket Partisi 13. Olağan Genel Kurul'u nedeniyle bir tebrik mesajı yayınladı.

ALİ BÜYÜKASAR: İSTİKRARLI YÜRÜYÜŞÜMÜZE DEVAM EDİYORUZ…

ALİ BÜYÜKASAR:

Ülkemizin içinde bulunduğu iç ve dış tehditler sebebiyle artan sıkıntılar olduğunu görmekteyiz.

Bu iç ve dış sorunlara karşı Milliyetçi Hareket Partisi olarak her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımızın olduğu açıkça gözükmektedir.

Bu durum ülkemizin geleceği açısından hayati önem taşımaktadır.

‘’Önce Ülkem ve Milletim’’ diyerek yola çıkan Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendinin gösterdiği doğrultuda Milliyetçi Ülkücü Hareketin istikrarlı yürüyüşüne hep birlikte devam etmekteyiz.

Partimizin ulusalda ve yerelde iktidar olması için gereken özveri ve çalışmaların hep birlikte atar damarında yer alacağız.

18 Mart 2021 tarihinde gerçekleşen 13.MHP olağan büyük kurultayımızda, muhterem delegelerimizin tamamının oyunu alarak yeniden Ülkücü-Milliyetçi Hareketin Lideri olarak seçilen Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyi en kalbi duygularla kutlarım.

Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendinin işaret ettiği “İstiklal için birlik, istikbal için dirlik; Kazanan Türkiye olacak!” vizyonuna katkıda bulunmak için Merkez Yönetim Kurulu ve Disiplin Kurulu üyeliğine seçilen tüm dava arkadaşlarımı tebrik ederim.

Partimizin çeşitli teşkilatlarında geçmişte görev almış genç bir Ülkücü olarak, ilk günkü görev sorumluluğu ve heyecanıyla partimiz için çalışmalarıma aralıksız devam edeceğimi ifade etmekten gurur duyarım.

Saygılarımla,

Ali Büyükasar