Genç ve yetenekli sanatçı Alper Erözer Agora etkinlik sahnesinde sevenleriyle buluştu. Youtube kanalından yayınladığı ve kendi yazıp bestelediği şarkılarıyla genç kızların ilgi odağı olan Alper Erözer konsere yoğun güvenlik önlemleri ile çıktı.

AGORA AVM’DEKİ ALPER ERÖZER KONSERİNDE İZDİHAM YAŞANDI

 

İzlenme rekorları kıran “Tek Bir Yeminle” şarkısını seslendirerek başladığı konserinde hayranları sanatçının şarkılarına çığlıklara eşlik etti. Konser esnasında şapkasını çıkaran Alper Erözer yoğun istek üzerine hayranlarına fırlattı. Genç kızlar şapkayı almak için birbirleriyle yarıştılar.

 

Agora AVM’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel gerçekleştirdiği Alper Erözer Konseri’nde genç hayranları unutulmaz bir gün yaşadılar. Konser sonrası sosyal medya çekilişinde kazanan genç kızlar, sanatçı ile sahnede tanıştılar. İmza dağıtan ve fotoğraf çektiren Alper Erözer sempatik tavırlarıyla hayranlarının kalbini bir kez daha kazandı.

İmza ve fotoğraf çekiminin ardından Akdeniz’in en büyük kapalı eğlence merkezi Agorix’i ziyaret eden Alper Erözer kapalı temaparkta eğlenceli dakikalar geçirdi.