Afrika Saç Örgüsü Saçları Döker mi?

28.11.2019 - Perşembe 03:59

Son zamanların en çok tercih edilen saç modelleri arasında yer alan Afrika örgüsü, oldukça zor bir süreç içerisinde yapılmasına rağmen birçok kadın tarafından tercih edilmektedir. Sentetik saç ekleyerek de yapılan Afrika saç örgüsünde, uzunluk ve rengi istediğiniz ölçüde yaptırabilirsiniz.

İnce ince örülen bu saç modeli, özelikle yaz aylarında tercih edilmektedir. Saçınızın uzun veya kısa olsun fark etmeksizin yaptırabileceğiniz Afrika örgüsü saç stilini, alanında uzman kişilere yaptırmanız gerekmektedir. Amatör kişiler tarafından yapılması durumunda saçınıza ve cildinize zarar verebilen bu uygulama, doğru ellerde daha genç ve daha dinamik görünmenize yardımcı olmaktadır.

Her yaş grubundan kadının yaptırmış olduğu Afrika saç örgüsü, kolay kullanımı ve güzel durması açısından tercih edilmektedir. Tavsiye edilen kullanım ömrü 3 ay olan bu saç stili, saçlarınızın dökülmesine sebep olmaz. Ortalama olarak her kadının günde 100 tel saçı dökülmektedir. Afro dalgası'nda, saçlarınızın açılması durumunda fazla miktarda saç dökülmesi görülmektedir. Fakat bunun nedeni ortalama olarak günlük dökülen saçlarınızın yere düşmemesinden kaynaklıdır. Bu olay endişe etmenize sebep olmamasının yanı sıra son derece normaldir.

Afrika Saç Örgüsü Saçlara Zarar Verir Mi?

 

Afrika örgüsü, saça bir işlem yapılmadan uygulandığı için saçlarınızın dinlenmesine ve daha sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olmaktadır. Alanında uzman ekibiyle sizlere hizmet veren Nurhan Sevim Hair Class Kuaför (0 543 255 88 56 ) ekibine Afrika saç örgüsü yaptırabilir ve hakkında bilgi alabilirsiniz. Afrika örgüsü ile daha iyi bir görünüme kavuşabilirsiniz.

 

Sürekli yıkama sorunu olmadan kullanabildiğiniz bu saç stilinde, yağlanma problemlerinizde ortadan kalkmaktadır. Normal saç yıkar gibi yıkayabileceğiniz bu saç modeli, güzel durmasının yanı sıra ekonomik olarak da kullanışlıdır.

Afrika örgüsü fiyatları, yaptıran kişiye göre değişim gösterebilmektedir. Uygun ödeme şekilleri ile yaptırabileceğiniz bu saç modelinde, fiyatlar ekleme yapılacak saç miktarına ve yaptırılan merkeze göre değişim gösterebilmektedir. Saçlarınızla çok uğraşmak istemiyor ve güzel saç modelim olsun diyorsanız saç dökülmesi yapmayan veya saçlarınıza zarar vermeyen Afrika saç örgüsünü mutlaka denemelisiniz.