Afrika Modasına Kahramanmaraşlı İmzası! -Afrika Modasına Kahramanmaraşlı Yön Veriyor! -Afrika'dan Ortadoğu'ya Modaya Maraşlı İmzası! -Elifer Tekstil 'Badelli' Markasıyla Afrikayı Salladı

Afrika Modasına Kahramanmaraşlı Yön Veriyor!

Türkiye’nin saklı akçesi Kahramanmaraş insanı elinin dokunduğu her işi sanat aşkıyla üretmesi,kalitesini özverili işçiliğiyle sanata dönüştüren iş dünyasının gözbebeği altın bir kentin insanıdır. Bu kentin insanı da doğası gereği sanatkâr doğar ve yaşar.Maraşlının elinin değdiği her iş mutlak bir sanat eserine dönüşür.Yaptığı işe ruhunu, aşkını yansıtır.

İstanbul düzenlenen ve dün sona eren Texstart-İstanbul Kumaş, Aksesuar, İplik, Elyaf ve Desen Fuarına katılan Sağnak Şirketler Grubu fuarın gözdesi oldu. Bursa Osmangazi de “ELİFER” markasıyla ürettiği kumaşları İstanbul’da Sağnak Giyim “Badelli ve Daisy Life” markasıyla ihracata dönüştüren geniş ürün koleksiyonuyla moda severlerin beğenisini kazandı. Kahramanmaraşlı iş adamı Murat Sağnak, Afrika,Asya ve Doğu Avrupa ülkelerinde kadın-erkek modasına yön veren markalar ligine girmeyi başardıklarını belirtti.

Elifer Tekstil, Bursa Osmangazi de kumaş fabrikasında ürettiği seçkin kaliteli kumaşları Sağnak Giyim sanayi “Badelli ve Daisy Life” markasıyla giyimde “Afrika, Asya ve Doğu Avrupa kadını her sezonda çok güçlü ve feminen bir görünüm alıyor. Vücuda oturan, hacimli formlar bu güçlü silüeti oluşturuyor. İddialı deri parçalar, desenler, renkler sofistike ve çekici kadın silüetini” tamamlıyor.

WOW İstanbul Otel Kongre ve Fuar Merkezi’nde bu yıl ilki gerçekleşen Texstart İstanbul Fuarında ve Osmanbey de bulanan mağazasında bayan giyimi üretimi yapan bünyesinde çalışan 60 işçi ile yıllık 600 bin adet üretim kapasitesine sahip olan Sağnak Giyim’in kurucu CEO’su İş Adamı Murat SAĞNAK, Kahramanmaraş’ın sosyal medya da vizyonu 46 tv genel koordinatörü Eyüp Kadir Kılcı’ya Texstart fuarı hakkında verdiği özel mülakatta; Üç günlük fuar tanıtımımızı tamamladık. Birçok yeni firmalarla tanışıp sohbet etme fırsatımız oldu.

Sonbahar/Kış sezonu koleksiyonlarımızı fuarda müşterilerin beğenisine sunma fırsatımız oldu. Bildiğiniz gibi Sağnak Giyim Sanayi “Badelli ve Daisy Life” markalarımızla giyimde modaya biz yön veriyoruz. Ülkemizdeki tekstil sektöründeki dönemsel sıkıntılı sürecin tüm katılımcı ve ziyaretçilerin yüzlerine yansımış olduğunu fark ettik. Yüce Rabbimiz tüm tekstil üreticisi firmaların yardımcısı olsun inşallah. Texstart fuarında ilk gün yoğun ve heyecan verici geçti. Fas’tan Tunus’a, İran’dan Cezayir’e ve Romanya,Macaristan ve Polonya ve Birleşik Arap Emirliklerine güçlü iş bağlantıları kurduk. Sağnak Giyim Sanayi olarak üretimimizin tamamını yurt dışına ihraç ediyoruz.

Türkiye de e-ticarette bir ilke imza atarak ürün etiketlerine watsapp order hattı yazdıklarını ifade eden girişimci işadamı Murat Sağnak, müşteri dünyanın neresinde olursa olsun badelli.com web sitemiz ve watsapp üzerinden ürün görsellerine ulaşıp beğendiği koleksiyonu,sipariş verebilmekte.Dedi.