Aamir Khan için akıl dolu bağış iddiası

28.04.2020 - Salı 19:46

Sayısız filmiyle Türkiye'de de büyük hayran kitlesi bulunduran oyuncu, yönetmen aynı zamanda yapımcı Aamir Khan, ülkesi Hindistan'da bugünlerde bambaşka bir iddia ile gündemde.

Hint filmlerinin vazgeçilmez ismi Aamir Khan'ın, Covid-19 salgını nedeniyle ülkesinde ilginç bir bağış kampanyası gerçekleştirdiği iddia edildi.

Bir Tiktok kullanıcısının iddiasına göre; Aamir Khan'ın yaptığı bağış kampanyası izlediği yol bakımından bugüne kadar yapılanlardan çok başkaydı. Kişi başı 1 kilogram un yardımı yapacağını açıklayan Aamir Khan, Delhi'ye bir kamyon un gönderdi. Ancak bu yardımı yetersiz bulan çoğu kişi sıraya girmedi. 1 kilogram un yardımını az bulan insanlar, Aamir Khan'ın un paketlerinin içine koyduğu ancak ilk başta açıklamadığı 15.000 rupiden de oldu. Aamir Khan'ın yaptığı yardımın gerçekten ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını sağlaması için böyle bir yol izlediği iddialar arasında.

Ancak Hint-Asya Haber Servisi IANS, sosyal medyada paylaşım rekoru kıran bu iddialar için Aamir Khan'ın yakınlarından bilgi almak istese de başaramadı. Haberi doğrulayamadı

Etiketler