49 Yaşındaki Defne Samyeli fiziğiyle Miss Turkey güzellerine taş çıkardı

Bir süredir ekranlardan uzak kalarak konserler vermeye devam eden Defne Samyeli, hakkında çıkan farklı iddialarla da gündemi karıştırmayı başarıyordu. Bir süre önce Camdaki Kız dizisinde Cana karakteri için ilk olarak kendisine teklif geldiğini ifade eden ünlü isim, başrolde yer almak istediği için bu teklifi reddettiğini açıklamıştı.

Sosyal Medya Defne Samyeli’nin Yürek Hoplatan Kıyafetiyle Adeta Çalkalandı!

Şimdilerde setleri bırakarak sahnelerin tozunu yutmaya devam ettiği bilinen Defne Samyeli, geçtiğimiz günlerde verdiği bir konser sırasında tercih ettiği sahne kıyafetiyle akılları başlardan almayı da başardı. Kimse, Defne Samyeli’nin 50’ye merdiven dayadığına inanamadı. İşte, Defne Samyeli’nin arzı endam ettiği o görüntülere dair merak edilen tüm detaylar.

Defne Samyeli Tercih Ettiği Sahne Kıyafetiyle Akılları Başlardan Aldı!

Geçtiğimiz günlerde ünlü iş insanı Onur Arıkan ile adı aşk iddialarına karışan Defne Samyeli, şimdilerde ortalığın tozunu attırdığı konseriyle gündem olmaya devam ediyordu. Seslendirdiği şarkıların yanı sıra tercih ettiği sahne kıyafetleri de dillerden düşmeyen Defne Samyeli, son konserinde öyle bir elbise giydi ki herkesin yüreği ağzına geldi.

Kusursuz fiziğiyle her zaman dillerde olan Defne Samyeli, geçtiğimiz günlerde tercih ettiği sahne kıyafetiyle yürekleri hoplatmayı başardı. 50 yaşına merdiven dayayan ünlü sanatçı, transparan ve dapdar mayosuyla adeta şov yaptı. Şimdilerde milyonlarca Defne Samyeli hayranı, ünlü sanatçının yeni konserlerini dört gözle beklemeye başladı.

Defne Samyeli Tercih Ettiği Sahne Kıyafetiyle Akılları Başlardan Aldı!

Sosyal Medya Defne Samyeli’nin Yürek Hoplatan Kıyafetiyle Adeta Çalkalandı!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medya platformlarında da sıklıkla takip edildiği bilinen Defne Samyeli, geçtiğimiz günlerde giydiği sahne kıyafetiyle platformların en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başarmıştı. Ünlü sanatçı, konserden paylaştığı görüntülerle kısa sürede binlerce beğeni alırken ‘’Kimse bu kadın için 49 yaşında diyemez!’’, ‘’Bu nasıl bir güzellik!’’ ve ‘’Fiziği gerçekten kusursuz!’’ gibi övgü dolu yorumlar da aldı. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Defne Samyeli tarafından paylaşılacak yeni gönderileri dört gözle beklemeye başladı.

Sosyal Medya Defne Samyeli’nin Yürek Hoplatan Kıyafetiyle Adeta Çalkalandı!