3.ULUSLARARASI ALTIN MEDYA ÖDÜLLERİ EN İYİ YÖNETMEN BURAK AKAN

27.10.2022 - Perşembe 13:19
 Sanat, magazin , iş ve cemiyet dünyasının ünlü isimlerinin akın ettiği gece de ödüller sahiplerine verildi. Ünlü organizatör ve iş insanı Enes Furkan BİLGİÇLİ  imzasıyla hayat bulan gece İstanbulun kalbi  Maltepe Kuğu Gölü İstanbul’da gerçekleşti.
  Dünya’nın her yerinden geceye katılım üst düzeydeydi. Gece’nin ana sunucusu ünlü manken ve sanatçı Tuğba ÖZAY ile Oyuncu ve manken Wilma ELLES olurken , kırmızı halı sunucuları Türkiye’nin tescilli güzeli Nevide ÇİÇEK , model ve reklam yüzü olan Buse ILGAZ , Magazin muhabiri Eda ACAR ,  ile  A’dan Z’ye program sunucusu İlknur ÖZKUŞ oldu.
    “Kadına Şiddet İnsanlığa İhanet” sloganı ile düzenlenen tören’de En İyi Yönetmen Ödülünün sahibi Burak Akan olurken ünlü yönetmen ödülünü Uğur Arslan’ın elinden aldı. Gecenin kırmızı halı sunucusu Eda Acar Güzelliği ve zerafeti ile tüm dikkatleri üzerine çekti.
     Gece’de ayrıca ünlü sanatçı Yılmaz MORGÜL yılın Türk sanat müziği sanatçısı ödülünü alırken, Klass Magazin , Hababam Sınıfı, Kanal7 Haber Hülya SELONİ , Haberler.com Bedia TEYMUR , Neshe , İbrahim KONAR Kanal D muhabiri , Volkan Kamber Kanal D kameramanı, Reşit Kemal , Aleyna DALVEREN, Burak AKAN , Beyaz Magazin , Show HABER, Ceylan BOZKURT, Bertan ARSLAN , Kürşat GÜREL, Fatih BULUT, Seren UZUN, Fundy , Best Life Dergi, Bonne Vie Dergi , Smile Life dergi, Oksana KUZNETSOVA , Seda ATÇI , Tuğba ULUSAN ve Uğur ARSLAN ödüle layık görüldü.