Oyuncu Aydan Taş’ın öncülük ettiği “Geleceğin Güçlü Kadınları” adlı projede İş sanat ve cemiyet dünyasından 26 ünlü kadın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde İTÜ Mühendislikte okuyan genç kızlarımızın eğitimine destek olmak için bir araya geliyor. 

26 ÜNLÜ İSİMDEN “GELECEĞİN GÜÇLÜ KADINLARI”NA DESTEK!

DasDas’ta gerçekleştirilecek olan etkinliğin bilet gelirinin tamamı, geleceğin güçlü Mühendis adaylarının eğitimine bağışlanacak.
Kendi ayakları üzerinde duran güçlü kadınların, kendi ayakları üzerinde durmayı hedefleyen geleceğin güçlü kadınlarına destek olmak için  bir araya geldiği sosyal sorumluluk projesinde birbirinden ünlü 26 isim Barrus London tasarımları ile podyumda yürüyecek.
İdil Fırat ve Didem Balçın’ın da destek olduğu bu anlamlı geceyi Kaan Sekban  sunacak. Gecede podyumda, Alina Boz, Aydan Taş , Bade İşçil, Burcu Biricik, Çiğdem Batur, Deniz Baysal, Derya Beşerler, Didem Balçın, Dilara Aksüyek, Ecem Özkaya Üstündağ, Ece Yosmaoğlu, Elif Engin, Gaye Turgut Evin, Hande Soral, Hande Subaşı, İdil Fırat, Nila Fırat, Jesica May,  Merve Oflaz, Rojda Demirer, Sedef Avcı, Seray Kaya, Tuvana Türkay, Zeynep Beşerler ve onur konuğu Meral Çetinkaya ile Neslican Tay genç kızlar için yürüyecek. Podyumda, bu ünlü isimlere sevilen sanatçılarından Fatma Turgut şarkılarıyla eşlik edecek.
We Talent Management organizasyonuyla yapılacak “Geleceğin Güçlü Kadınları” defilesinde ayrıca Ayşe Arman’ın kendi tasarımı olan “İyilik Kolyeleri” ve Fulya Gündoğdu’ nun organik ev kozmetiği markası “Fiolas” ürünleri de satışa sunulacak ve gelirleri bağışlanacak. Gecenin biletleri Biletix’te.