10.GOLDEN PALM  ÖDÜLLERİNDE EN İYİ KOREOGRAF ÖDÜLÜ ASİL ÇAĞIL’A VERİLDİ.

28.11.2023 - Salı 15:09

İş, sanat ve medya dünyasından çok sayıda davetlinin yoğun ilgi gösterdiği törende farklı kategorilerde çok sayıda isme ödül takdim edildi.Zorlu Center Raffles Hotel’de düzenlenen 10 ödül töreninde,Yılın En İyi Koreografı ödülü Asil Çağıl’a verildi.

Yaptığı birbirinden başarılı  defileler, yarışmalar ve organizasyonlar ile  ödüle layık görülen ünlü koreograf Asil Çağıl’ Aldığım bu  ödül beni çok mutlu etti. Her gün daha iyisini yapmaya çalıştığımız bu sektörde insanların beğenisini kazanmak ve takdir edilmek mutluluk verici .Bizimle bu yolda yürüyen herkese sonsuz teşekkürler’ dedi.

Nedim Delibaş  tarafından düzenlenen 10.  İstanbul Golden Palm Awards 2023, ödül töreninde 2023 yılının en iyi koreograf ödülü Asil Çağıl'ın oldu

İş, sanat ve medya dünyasından çok sayıda davetlinin yoğun ilgi gösterdiği törende farklı kategorilerde çok sayıda isme ödül takdim edildi. Gecenin sunuculuğunu Ece Gürsel y ve Hakan  Bilgin yaparken,. Gecenin açılışında yapılan Lost İn Hemp  defilesinin de koreografisi ünlü koreograf Asil Çağıl imzasını taşıyordu. Defilenin saç ve makyajları Altier Akademi ekibine aitti.